top of page

Gruppo

Pubblico·56 membri

Vllaznia Dinamo Tirana drejtpërdrejt 10.12.2023


Eurosport is your source for the latest Abissnet Superiore match updates. Get the full recap of Vllaznia - Dinamo Tirana, complete with stats and ...


Erzeni Kukësi 2022 10 dhjetor 2023 Sot 2 orë më parë — Vllaznia. 3. 2 Dinamo Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 dhjeto 2 orë më parë — [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË]] Dinamo Tirana... Erzeni Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 27 nëntor 2023 Sot 26 nën 2023 — Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt 23/11/2023 Dinamo City KF Erzeni Vllaznia Laçi drejtpërdrejt falas 24 nëntor 2023 Sporti 1 në 2 ditë ... Ja si mund të rreshtohet Tirana në derbi Edhe stoli bën diferencën te Egnatia, rrogozhinasit përballen me “prenë” e preferuar të kampionatit DISIPLINA/ Dënohet zyrtari i Vllaznisë, hapet hetim për dhunën në futbollin e femrave një javë pas ngjarjes Dy futbollistë thuaje gati për Tiranën, Partizani me rreshtim klasik në derbi Analiza e barazimit me Kukësin, Gvozdenoviç do 11 “luanë” me Erzenin Teuta “kopjon” vitin e kaluar, mbrojtësi i durrsakëve operohet dhe mbyll sezonin EKSKLUZIVE/ “Eksperienca do të bëjë diferencën”, Hoxhallari: Tirana gati për triumfin në derbi, ja çfarë na mungon (E PLOTË) Interes i madh për derbin e kryeqytetit, shitja e biletave vazhdon me ritëm të lartë Mala mungon sërish, Vllaznia synon të thyejë një tjetër “tabu” Statistikat/ Partizani, tersi i Tiranës në 15 vitet e fundit Mungesë e madhe për Mehmetin, mbrojtësi i Dinamos humb ndeshjet e dhjetorit Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” dhe “Panorama” Tetova me “dhimbje koke”, 5 lojtarë rrezikojnë ndeshjen e radhës 30 Nëntor, 2023 Nga statistikat tek notat e skuadrave, zbuloni formacionin më të mirë dhe më të dobët për javën e 14-të të Superiores Stoli i Partizanit, Abilaliaj duhet të thyejë një rregull Moviola e Superiores/ Javë me luhatje për arbitrat! Laçit i mungon një penallti, VAR “djeg” Tiranën “U stakuam në pjesën e dytë”, sulmuesi i Skënderbeut, Lika: Festova me prindërit, kuksianët më keqkuptuan EKSKLUZIVE/ “Duket sikur na kanë mallkuar”, mbrojtësi Doka: Derbi për tifozët, ja si ia del Tirana (E PLOTË) Prishja e “mallkimit”, Vllaznia thyen rekord për lojtarët shkodranë ndaj Teutës “Nëndetësja” pa shënjestër/ Ngërçi i golit, Dinamo do sulmues në merkaton e janarit “Respektojeni kohën time”, sulmuesi i Partizanit u përgjigjet kritikave Ka pretendime për një penallti të mohuar ndaj Egnatias, Laçi shpall “non grata” gjyqtarin e ndeshjes (VIDEO) Trajneri Nica e quajti lojtar me karakter të poshtër. [Transmetim televiziv!] Partizani Tirana Dinamo Tirana drejt Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 01/11/2023 KF Vl 1 nën 2023 — Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 Shikoni dr22 sht 2023 — [[Futbolli*] ... Ai e ka vendosur ekipin kuqezi në grupin B. ▶️ KF Laci vs KF Tirana Live Stream & on TV, Prediction Check how to watch KF Laci vs KF Tirana live stream and on TV. H2H stats, prediction, live score, live tracker & results in one place. Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 1 nëntor 2023 31 tet 2023 — [[Futbolli*]==] Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 | Grupo [TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30 prill 2023((FUTBOLLI<))... Zëvendëskryeministrja, Arrestohet në Spanjë Ismail Zeneli/ Donte të vriste vëllezërit Nela. Po kap formën time më të mirë EKSKLUZIVE/ “Ndihet ende dora e Zekiç”, Mehmeti: Ndeshje drithërimash, Partizani fiton derbin dhe… titullin (E PLOTË) Ardit Hila dënohet sërish nga klubi, tani jashtë ekipit. HHS Singers 5 nën 2023 — FK Kukesi vs Dinamo Tirana live score and live streaming on May 14th, 2022 at 15:15 UTC time at Zeqir Ymeri Stadium, Kukes for Football ... Partizani vs Tirana Live Stream & Results 19/10/2023 17: 19 tet 2023 — Learn How to Watch Partizani vs Tirana Football Live Stream Online on 19 October 2023 17:00, See Match Results and Teams H2H Stats at... Ishte pjesë i grupit Mata-Breçani Policia spanjolle ka vendosur në pranga shqiptarin e shumëkërkuar Ismail Zeneli. Arrestimi i tij vjen pas urdhër-arrestit të lëshuar Operacioni “Metamorfoza”, 5 të arrestuarit kërkojnë lirinë në Gjykatën e Lartë Pesë të arrestuarit e operacionit “Metamorfoza” iu drejtuan Gjykatës së Lartë për ndryshim të masës së sigurisë, Sport Shko tek Rtsh Sport “Euro 2024”, Silvinjo optimist: Rivalë të fortë, por… Duka për shortin: I fortë bëhesh kur fiton me më të fortët Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, pas përfundimit të shortit të Euro 2024, ka dhënë një prononcim për fshf. Abissnet SuperioreVIDEO/ Frenklin bën heroin për vendasit, Skënderbeu mposht Erzenin dhe barazon Tiranën me pikë 2 Dhjetor, 2023 Derbi special Ahmataj-Abilaliaj/ Dikur luanin bashkë me Tiranën, tani “luftojnë” ndaj njëri-tjetrit VIDEO/ Egnatia nuk njeh “rivalë”, likuidon Vllazninë me 3 gola që pjesën e parë Moti dhe bastet/ Pa reshje, “demat” e Partizanit favoritë në derbin ndaj Tiranës Florent Hasani mund të jetë mungesa e madhe e Tiranës në derbi, jashtë shikohet edhe Patrik EKSKLUZIVE/ Arbitra të FIFA-s për derbin e 172-të, ja kush do të ndajë drejtësinë në Tirana-Partizani “Pas kësaj fitore me Erzenin jemi më të qetë”, Gvozdenoviç ndalet tek shorti i Europianit: Grup shumë i fortë, nuk kemi çfarë të bëjmë… Tirana-Partizani/ Policia zbardh planin e masave për derbin. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live ... Egnatia Vllaznia drejtpërdrejt falas 2 dhjetor 2023 5 tet 20 1 dhj 2023 — 5 tet 2023 — [[[ONLINE!!]]] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i d Egnatia Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022-Elbasani-Bylis ... ((transmetim iBlerim Sahitaj, Arbër Basha, Erduan Smajli and Nikolin Duka, who only featured as... [[TV##]**] Partizani Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live... Tirana 2022 28 tetor 2023 Transmetim 1 ditë më parë — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 [SHIKONI@@] Erzeni Vllaznia transmetim i... Group - Friendly Center of Toledo [TRANSMETIM! ]](((] Laçi Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 28 nëntor 2023 31 tet 2023 — tv. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>] Laçi Tirana shiko live 10 dhjWatch Tirana vs Laçi live stream, match start at 12:00 on Dec 17, 2011 in Albania and standing, H2H, timeline, stats and lineups. Ja çfarë duhet të dinë para se të hyjnë në “Air Albania” Isgandarli: Tek Egnatia luajmë edhe për Duamenën, i kërkoj falje ekipit për festimin e golit në Laç “Partizani me meritë aty ku është”, Ndreca: Më vjen mirë që po fitojmë, shpresoj të vazhdojmë kështu deri në fund “Pjesa e parë ishte për t’u harruar”, trajneri Osmani: Ja çfarë nuk shkoi sot, Vllaznia ka nevojë për përforcime “Çdo gjë u sheshua në Laç me Isgandarlin”, Tetova: I lumtur për 3 pikët, Vllaznia na ushtroi presion në pjesën e dytë Erzeni kërkon fitoren e dytë radhazi, Deliallisi i pezulluar: Ekipi im nuk zhgënjen Skënderbeu pret Erzenin, Gvozdenoviç sheh vetëm “finale”: Ky kampionat s’ka siguri, të shkojmë të qetë në pushime “Fitorja do na nxirrte nga kriza”, kapiteni i Tiranës: Derbi vendoset nga detajet, tifozëve u premtoj që… “Edhe kur je në vend të parë ke presion”, Ahmataj para derbit me Partizanin: Hasani mund të luajë, por mungojnë… EKSKLUZIVE/ “Ëndërr të vendos derbin për Tiranën”, Abazaj: Tifozët të mërzitur, momenti që të… “Sot pres fitore”, Tetova para sfidës me Vllazninë: Nuk më intereson… derbi “Dua Vllazni cinike”, Qatip Osmani: Egnatia luan bukur, një pikë nuk është keq EKSKLUZIVE/ “Partizani favorit në derbi”, ish-sulmuesi Bejzade: Ja kush është “çelësi” i të kuqve SUPERIORE/ Kreu, “Final 4” dhe mbijetesa, njihuni me dy sfidat e para të javës së 15-të Erzeni sfidon Skënderbeun, Peposhi: Ia dalim edhe në Korçë 1 Dhjetor, 2023 “Tifozët e Tiranës e kanë më të vështirë të të pranojnë”, rrëfimi i Abilaliajt para derbit: Kam folur me Shehin, ja cili është plani i Partizanit për të ardhmen Lorenco Vila: Dinamo, për katërshen e parë. 2023 la ora 12:30 în Kategoria Superiore, Albania. (((Sot===))) Erzeni Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 2 Egnatia (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>) Bylis Ballsh Teuta Durrës tr( ((TRANSMETIM I [TRANSMETIM TELEVIZIV! ] Kukësi Tirana 2022 18 shtator 2023 FFollow the... [TRANSMETIM>>>>] Tirana Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 22 tet 2023 — Egnatia Erzeni 2022 13/09/2023 1 ditë më parë — KF Egnatia (7. The match starts at 3:00 PM on February 12th, 2023. 05. 2023 KKF Erzeni - FK Kukësi (0-2), 2022-10-17, Live ScoresPlayers and Managers may hold more than one non-FIFA nationality. Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt 28 nëntor 2023 Laçi Vlla 27 nën 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live... Tracks & Trails... drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ((FUTBOLLI**)) Dinamo Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejt 1 tet 2023... President Manager Captain Kit manufacturer Shirt sponsor Besnik Kapllanaj Naci Şensoy Stivian Janku Joma Atlantik Agim Demrozi Edlir Tetova Jackson Spitali Amavita Elton Arbana Alfred Deliallisi Gëzim Krasniqi Macron Sinani Alban Vogli Emiliano Çela Abaz Karakaçi Qafshtama Safet Gjici Rrahman Hallaçi Gjelbrim Taipi Kevin Construction Pashk Laska Stavri Nica Mentor Mazrekaj Uhlsport – Gazmend Demi Giovanni Colella Alban Hoxha Edmond Hasanbelliu Edi Martini Blerim Kotobelli Tibo Refik Halili Orges Shehi Ilion Lika Cohl's Lori Caffe Alban Xhaferi Goce Sedloski Erdenis Gurishta Suzmar Hospital One Managerial changes[edit] Outgoing manager Manner ofdeparture Date of vacancy Position in table Incoming manager Date ofappointment Diego Longo Mutual consent 28 May 2022 Pre-season Skënder Gega Zekirija Ramadani End of contract 1 June 2022 4 June 2022 Nevil Dede Signed for Dinamo Tirana 8 July 2022 Xhevahir Kapllani 13 July 2022 Shpëtim Duro Sacked 31 July 2022 Dejan Vukićević 3 August 2022 Dritan Mehmeti 9 August 2022 11 August 2022 Jeton Beqiri 15 August 2022 Arjan Bellaj 16 August 2022 Renato Arapi 4 September 2022 9th Bledi Shkëmbi 6 September 2022 Resigned 10 September 2022 10th Enkeleid Dobi 11 September 2022 15 October 2022 17 October 2022 18 November 2022 Gentian Mezani 20 November 2022 21 November 2022 23 November 2022 11 December 2022 12 December 2022 Ardian Mema 14 December 2022 22 January 2023 23 January 2022 27 January 2023 28 January 2022 13 February 2023 Mirel Josa 20 March 2023 Auron Miloti End of caretaker spell 3 April 2023 5 April 2023 19 May 2023 League table[edit] Pos Pld W D L GF GA GD Pts Qualification or relegation 1 Tirana (X) 34 19 6 9 52 30 +22 63 Qualification for the Champions League first qualifying round 2 Partizani (X) 18 7 50 36 +14 61 Qualification for the Europa Conference League first qualifying round[a] 3 Egnatia (Q) 14 10 46 +16 4 12 35 +1 5 11 32 38 −6 45 13 16 41 −4 44 8 15 −5 −11 39 Qualification for the relegation play-off 28 −10 37 Relegation to the 2023–24 Kategoria e Parë 25 42 −17 Updated to match(es) played on 21 May 2023. Erzeni Kukësi shiko live 10 dhjetor 2023 Transmeto 3 ditë më 2 orë më parë — Kukësi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 5 nëntor 2023 TV [[[SPORTI] Erzeni Egnatia shiko live 4 nëntor 2023 Transmetim Vllaznia. 21 orë më parë ... (((SPORT TV>>>>))) Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 15 | RPNA... [[[transmetim i drejtpërdrejtë@@@]]!! ] Kastrioti_Kruje Tirana 2022 19 [[[transmetim i drejtpërdrejtë@@@]]!! ] Kastrioti_Kruje Tirana 2022 19 shkurt 2023. Pas... Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 Miss Black Internati Group 2 tet 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@) Tirana Laçi shiko live 3 tetor 2023 [Shiko Tv] Vllaznia Partizani Tirana shiko live 14/... [SHIKONI!! ] Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28 shtator 2023 27 sht 2023 — 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Teuta 03. Dinamo Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 dhjeto 8 ditë më parë — [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË]] Dinamo Tirana... Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë ... ((TV DREJTPËRDREJT>)) Laçi Tirana transmetim i ... Tirana Laçi 2022 3 tetor 2023 Overview of the fo 3 ditë më parë — [[[ONLINE!! ]]] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i d Egnatia Vllaznia


Info

Ti diamo il benvenuto nel gruppo! Qui puoi entrare in contat...

Membri

bottom of page